De Paarse Loper wordt uitgerold

In augustus verandert Nationaal Park De Sallandse Heuvelrug weer in een prachtige paarse zee van bloeiende heide. Om van dit schouwspel te kunnen genieten worden er allerlei activiteiten georganiseerd tijdens de beleefweken van de Sallandse Heuvelrug van 19 augustus t/m 3 september 2017. De Paarse Loper wordt voor bezoekers uitgerold en de loper opent ook de spreekwoordelijke deuren om alles wat paars is te kunnen zien, proeven, ruiken en ervaren.

Alle activiteiten, paarse overnachtingen en arrangementen staan op www.paarseloper.nl Bij het BuitenCentrum van Staatsbosbeheer in Nijverdal worden diverse activiteiten georganiseerd: • Dinsdag 22 augustus heidesafari voor (groot)ouders en (klein)kinderen

• vrijdag 25 augustus dagtocht voor stevige stappers over de heide (inclusief picknick)

• zondag 27 augustus wandeling + heidebrunch

• dinsdag 29 augustus heidesafari voor (groot)ouders en (klein)kinderen

• donderdag 31 augustus paarse loper korte wandeling

• zaterdag 2 september huifkartocht over de heide + picknick

• zaterdag 2 september huifkartocht over de heide+ high tea

• zondag 3 september dagtocht voor stevige stappers over de heide (inclusief picknick)

En natuurlijk rijdt de huifkar tijdens de Paarse Loper ook elke woensdagmiddag en de eerste en derde zondagmiddag van de maand. De heideslak, een elektrokar speciaal voor ouderen en/of mindervaliden, rijdt in deze periode op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en zondag.

Voor meer informatie en aanmelden kijk op https://www.staatsbosbeheer.nl/natuurgebieden/sallandse-heuvelrug/activiteiten