Duik in de wereld van stoere ridders en gevaarlijke stunts van ongelofelijke hoogtes!

De pret kan dit seizoen niet op in Avonturenpark Hellendoorn! Van 7 juli tot en met 2 september 2018 is de High Dive Stuntshow terug in het vernieuwde openlucht theater.

In de spectaculaire zomershow ‘De Drakenridders’ laat een internationaal team van atleten de hele familie in spanning op het puntje van hun stoel zitten. Het team maakt duizelingwekkende sprongen van grote hoogtes in een speciaal aangelegd waterbassin. Durf jij te komen kijken?

Zomershow
De Drakenridders speelt zich af in de wereld van Hellendra, de gewetenloze draak van de vorig jaar geopende nieuwe attractie 'Het DrakenNest'. In een boeiend verhaal over dappere ridders en gevaarlijke draken, komen tal van indrukwekkende stunts voorbij.

Alle leeftijden
De show is geschikt voor de hele familie en in de zomerperiode meerdere malen per dag te zien. Avonturenpark Hellendoorn heeft een rijke historie met duikshows en pakt dit jaar groots uit. Het belooft een waar spektakel te worden!