Wekelijks middaggebed in ’n Oalen Griezen in Hellendoorn

In de maanden juli en augustus wordt op elke woensdag om 12.00 uur een kort middaggebed gehouden in ’n Oalen Griezen, de protestantse kerk te Hellendoorn, Dorpsstraat 39. Iedereen is van harte welkom.

Het middaggebed valt onder de zogenaamde getijden, zoals die in de kloosters dagelijks gehouden werden en worden. Vandaag de dag zien we de behoefte aan een vaste tijd voor verstilling en bezinning buiten de kloosters toenemen. Onder het motto van de dichter Jan Wit: ‘Wie de getijden verzuimt, wordt door de tijd overspoeld.’
De middaggebeden in ’n Oalen Griezen worden geleid door drs. Hans Kroeskop, pastor Gerard Legtenberg, ds. Robbert Jan Perk of ds. Jan Dirk Wassenaar. Er is steeds ook muzikale medewerking.

4 juli: drs. H. Kroeskop
11 juli: pastor G. Legtenberg
18 juli: ds. R.J. Perk
25 juli: drs. H. Kroeskop
1 augustus: ds. Wassenaar
8 augustus: pastor G. Legtenberg
15 augustus: ds. Wassenaar
22 augustus: ds. R.J. Perk
29 augustus: ds. Wassenaar

Meer informatie is te verkrijgen bij ds. Jan Dirk Wassenaar, e-mail: Dr.J.D.Th.Wassenaar@hetnet.nl