Classic Car & Cabriorijders Ronde Tafel 175 nemen bewoners Krönnenzommer mee tijdens jaarlijkse toertocht

Op 23 september 2018 organiseert de Ronde Tafel 175 Hellendoorn / Nijverdal haar jaarlijkse Classic & cabriotoertocht. Tijdens deze tocht gaan alle deelnemers de No Roof Challenge aan. Tussen 15.00-16.00 uur zullen zij samen met bewoners van de ZorgAccent locatie Krönnenzommer in Hellendoorn een korte toertocht rijden.

De bijrijders nemen ondertussen plaats op het terras van de chocoladefabriek Twente Decadente en na afloop kunnen de bewoners hier ook, onder het genot van een hapje en een drankje, nagenieten.

No Roof Challenge
Het idee om ouderen mee te nemen in een cabrio ontstond bij Wibo ten Den, inkoper bij ZorgAccent en trotse bezitter van een cabrio. Toen hij tijdens een bijeenkomst spontaan besloot om met een aanwezige oudere een ritje te maken in zijn cabrio en zag hoeveel wederzijds plezier dat gaf, besloot hij de #Noroofchallenge op te zetten. Wibo: ‘Ik heb in de zomer van 2017 cabriobezitters uitgedaagd om een eenzame of alleenstaande ouder uit zijn/haar omgeving of woonzorglocatie mee te nemen voor een ritje. Deze groep medemensen komt gemiddeld tussen de 60/90 sec per dag buiten.’ En dat het een succes werd, daarvan getuigen de foto’s en berichten op de Facebookpagina www.facebook.com/NoRoofChallenge2017

Ronde Tafel 175
Ronde Tafel 175 Hellendoorn / Nijverdal is een vereniging voor mannen tussen de 18 en 40 jaar. Mannen die onderlinge vriendschap hoog in het vaandel hebben staan. Die zich willen blijven ontwikkelen en ontplooien. En ondertussen hun expertise en energie in willen zetten voor het goede doel. De Ronde Tafel 175 heeft voor de opbrengst van deze tocht als goed doel, o.a. De Beleef-en Beweegtuin van De Blenke, een locatie van ZorgAccent in Hellendoorn uitgekozen.

In het bezit van cabrio of classic car en meerijden?
Heeft u belangstelling om de hele dag mee te rijden, schrijf u dan in op de website: www.tafelronde175.nl/Classic-cabriorit/
Wilt u tussen 15.00-16.00 uur vanaf locatie Krönnenzommer samen met een bewoner in uw cabrio de korte toertocht rijden? Dan graag een mailtje naar: w.tenden@zorgaccent.nl