Inschrijven autocross Daarle 2018

Op 14 april is het weer zover: Stichting Autocross Daarle organiseert haar jaarlijkse autocross. Vrijdag 16 maart a.s. is de inschrijving.

Inschrijven is alleen mogelijk op vrijdag 16 maart van 20.00 – 22.00 bij Dorpshuis ’n Kadiek, Nieuwstadweg 1A in Daarle. Het opgaveformulier (zie onze website) graag ingevuld meenemen voor een vlotte afhandeling.

Om mee te doen dien je minimaal 18 jaar te zijn en in het bezit van een geldig rijbewijs. ( Te tonen bij opgave) Voor de verschillende klassen hebben we 65 plaatsen beschikbaar dus wees erbij want vol is vol.

We starten 14 april om 11.30 . De rijders dienen voor 10.00 aanwezig te zijn. Ook toeschouwers zijn weer van harte welkom want zoals altijd is de toegang gratis. Voor meer info www.autocrossdaarle.nl of houd onze facebookpagina in de gaten.

Het belooft weer een geweldig spektakel te worden aan de Nieuwstadweg in Daarle.