Cabaretduo Vrijdag en Sandifort speelt nieuwste voorstelling in het ZINiN Theater

Cabaretiers en creatieve duizendpoten Remko Vrijdag en Martine Sandifort spelen alweer hun vierde voorstelling op rij. De vorige show ‘Vrijdag vs Sandifort’ werd uitgeroepen tot één van de meest indrukwekkende cabaretvoorstellingen van het seizoen en kreeg een nominatie voor de Poelifinario 2017.

Op donderdag 17 januari staan Vrijdag & Sandifort met hun voorstelling ‘Voorlopig Voor Altijd’ in het ZINiN Theater. Dit belooft een avond vol geniale imitaties, gekke sketches en onverwachte scènes!

Voorlopig Voor Altijd
In een strak decor, bestaande uit enkele spierwitte verschuifbare panelen, waarvan voorzien een keukenblok, zetten Vrijdag en Sandifort hun huiselijke ruzies overtuigend neer. Het gekibbel over de vraag wie ervoor verantwoordelijk is dat de thermostaat wéér niet is teruggedraaid, het komt allemaal herkenbaar voor en schurkt regelmatig zelfs tegen het clichématige aan. Maar steeds weet het cabaretduo weer een harde schakel te maken naar een nieuwe, onverwachtse scène, en zo blijf je bij de les.

Nominatie voor de Poelifinario 2017
Die harde schakels tussen de scènes vormen het handelsmerk van Vrijdag en Sandifort, die over een speltechnisch vernuft beschikken waar maar weinig van hun collega’s aan kunnen tippen. Zo werden Vrijdag en Sandifort in 2017 nog genomineerd voor de Poelifinario 2017. “Er zijn maar weinig Nederlandse cabaretiers die met zoveel acteer- en zangtalent, energie en overtuigingskracht op het toneel staan als Remko Vrijdag en Martine Sandifort”, concludeerde de Poelifinariojury.

Kaarten reserveren
Reserveer uw kaarten via www.zinin.com. Kaarten zijn ook te reserveren via de reserveerlijn (0548)624489 of aan de theaterkassa bij de VVV/Tourist Info in Nijverdal.

OK

Door het gebruik van onze website ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie is beschikbaar in ons Cookiebeleid. Cookiebeleid